wersja kontrastowa


Informacje o Parku

 

strona internetowa: http://www.npn.pl/

 

Dane kontaktowe

Narwiański Park Narodowy
Kurowo 10, 18-204 Kobylin Borzymy

tel. +48 85 718-14-17

tel/fax.+48 86 476-48-11, +48 86 476-48-12

e-mail: npn@npn.pl

DYREKCJA

Dyrektor: mgr inż. Ryszard Modzelewski
e-mail: ryszard.modzelewski@npn.pl

Z-ca dyrektora: mgr Jerzy Kostrzewski
tel. +48 85 718-14-17 wew. 36
e-mail: jerzy.kostrzewski@npn.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr i obsługi sekretariatu: mgr Izabela Janucik
e-mail:  npn@npn.pl

ZESPÓŁ DS.OCHRONY PRZYRODY
tel. +48 85 718-14-17 wew. 39

Główny specjalista ds. ochrony przyrody: mgr inż. Iwona Laskowska
e-mail:  iwona.laskowska@npn.pl

Specjalista ds. ochrony przyrody: mgr inż. Agnieszka Suchocka
e-mail:  agnieszka.suchocka@npn.pl

ZESPÓŁ DS. NAUKI I EDUKACJI
tel. +48 85 718-14-17 wew. 37

Główny specjalista ds. edukacji i nauki: dr Mykola Prushynskyy
e-mail:  mikolaj.pruszynski@npn.pl

St. specjalista ds. edukacji i nauki: mgr Marek Sielicki

Specjalista ds. edukacji i nauki: mgr inż. Joao Miguel Costa
e-mail: joao.mcosta@npn.pl

ZESPÓŁ DS. UDOSTĘPNIANIA PARKU
tel. +48 85 718-14-17 wew. 42

Główny specjalista ds. udostępniania Parku:  mgr inż. Marzenna Bielonko
e-mail: marzenna.bielonko@npn.pl
tel. +48  85 715-63-03

Specjalista ds. udostępniania Parku: mgr Monika Olszewska
e-mail: monika.olszewska@npn.pl

ZESPÓŁ DS. OCHRONY ZASOBÓW PARKU

Konserwator obwodu ochronnego Kurowo: mgr inż. Bazyli Piliczuk
tel. +48 85 719-19-26

Konserwator obwodu ochronnego Łapy: mgr Antoni Walentynowicz
tel. +48 85 715-63-03

STRAŻ PARKU
tel. +48 85 718-14-17 wew. 32, kom. +48 501-461-702

Komendant Straży: mgr inż. Andrzej Bielonko
e-mail: andrzej.bielonko@npn.pl

St. strażnik: Andrzej Mojsa
St. strażnik: Janusz Sidorowicz
Strażnik: Tadeusz Gregorczuk

Pliki do pobrania: